top of page

עסקת רכישת דירה

החלטתם לרכוש דירה ?

ראשית, בשעה טובה.

שנית, חשוב לדעת לשאול שאלות- על אף שבעסקת רכישת דירה מומלץ להיעזר בעורך דין למקרקעין- שאלות נכונות יאפשרו לכם להיות ערניים ובקיאים בתהליך רכישת הדירה. אם תדעו לשאול שאלות ותכירו מושגים חשובים, תוכלו להיות מעורבים ופעילים בתהליך שהינו עסקה משמעותית וגדולה- אם לא הגדולה- בחייכם!

בין אם זו רכישת דירה ראשונה או רכישת דירה שניה, התהליך הוא מקצועי וטכני ומומלץ להשאיר את האחריות בידי עורך דין לנדל"ן. הניסיון של עורך דין במקרקעין יכול למנוע טעויות ולחסוך זמן וכסף. מומלץ בנוסף להיעזר בעורך דין שנמצא בקרבת הדירה הנרכשת ומתמחה במקרקעין, זאת בשל היתרון והיעילות הנובעים מהיכרות עם הרשויות ובעלי התפקידים השונים ברשויות (כגון רשות מקומית ותכניות בעניין עיר ו/או מיסוי מקרקעין ו/או לשכת רישום מקרקעין).

למרות שכל עורך דין יכול טכנית להציע עצמו כמייצג בעסקת רכישת הדירה, עדיף לבחון את תחום התמחותו ולוודא שהוא עו"ד המתמחה במקרקעין ובעל ניסיון בתחום המקרקעין. כאשר קורות טעויות בעסקת מקרקעין, הן בדרך כלל עולות הרבה כסף.

מאידך, אנו נעזור לכם לעבור את תהליך רכישת הדירה בביטחון ונסייע לכם בכל שלב ושלב. רכישת דירה הינה עסקה משמעותית ואין תחליף לליווי משפטי מעורך דין בעל ניסיון בעסקאות מקרקעין!

נתקלתם בשאלות משפטיות בעת רכישת דירה וברצונכם לקבל תשובות, צרו קשר במייל ונשמח לעמוד לרשותכם ולענות על שאלות. כמו כן, תוכלו לקבלת מספר עצות שימושיות שיפקחו את עיניכם אם תכנסו לקישור דניאל אפרת, עו"ד מקרקעין בפרדס חנה כרכור.

משרדנו יעמוד לרשותכם לאורך כל תהליך רכישת הדירה ולאחריו ויסייע לכם בכל אחד מהשלבים, לרבות קבלת הלוואה וחתימה על מסמכי משכנתא, רישום הזכויות של הדירה על שמכם בלשכת רישום מקרקעין ודיווח על העסקה ללשכת מיסוי מקרקעין.

בעניין המשכנתא, במקרים בהם קיימת כדאיות כלכלית, נמליץ לכם להיפגש עם יועץ למשכנתאות שייתן לכם עצות משמעותיות ויאפשר לכם לחסוך כסף רב. במידה הצורך, נתאם לכם פגישה עם שמאי מקרקעין שעובד עם בנקים למשכנתאות.

בנוסף, כלקוחות המשרד תהיו זכאים להטבה מיוחדת - פגישת ייעוץ ראשונה עם מעצבת פנים שתסייע לכם להבין את האפשרויות שעומדות בפניכם כדי לעצב את בית חלומותיכם.

כלקוחות המשרד, אתם תיהנו מיתרונות השירות כדלקמן:

  • הקפדה על פרטים- אנו נבחן בקפידה וביסודיות כל מסמך וכל חוזה שעליכם לחתום ונוודא שאתם חותמים על מסמכים רק לאחר שקראנו כל אות ומילה ובדקנו שהם תואמים את מטרת העסקה.

  • בהירות והבנה של תהליך העסקה- אנו נקפיד לידע אתכם בנוגע לכל הצעדים הנדרשים בביצוע העסקה ונאיר את עיניכם לנושאים החשובים המפורטים במסמכי העסקה. במידת הצורך נרחיב ונבהיר לכם את מה שדרושה לגביו הבהרה

  • השקעה כספית בטוחה וקבלת ביטחונות לכספכם- אנו נשמור על כספכם ונוודא שכספכם יעבור למוכר רק לאחר שיתקבלו הביטחונות המתאימים. רכישת דירה היא השקעה כספית גדולה של ההון המשפחתי ואנו נדאג שגם במקרה קיצוני שהמוכר יקלע למשבר כלכלי לפני שהוא מסר לכם את הדירה, כספכם יהיה מובטח!

  • דיווח העסקה לרשויות המס- אנו נסייע לכם לדווח על עסקת הרכישה למיסוי מקרקעין ונעניק לכם ייעוץ לקבלת פטור ממס רכישה או חסכון במס רכישה.

  • רישום הזכויות על שמכם- בסוף התהליך, אנו נוודא שהדירה תירשם על שמכם בלשכת רישום מקרקעין או בפנקסי הרישום המתאימים.

  • יעילות התהליך של רכישת הדירה- בזכות הניסיון, אנו נעשה כל שביכולתנו לייעל את תהליך הדירה לחסוך בזמן הנדרש לביצוע המטלות הטכניות הנדרשות במסגרת העסקה.

  • רשת קשרים עם בעלי מקצוע רלוונטיים- תהליך רכישת דירה דורש ידע וניסיון ואיתור יועצים ובעלי מקצוע בתחומים שונים. אנו נייתר עבורכם את תהליך האיתור ונעניק לכם אפשרות להפגש עם בעלי מקצוע איכותיים ומומלצים.

  • פגישות ייעוץ חינם- הטבה משמעותית- כלקוחות המשרד תהיו זכאים לפגישת ייעוץ ראשונה עם מעצבת פנים שתסייע לכם להבין את האפשרויות שעומדות בפניכם לעיצוב הדירה. לחילופין, תהיו זכאים לפגישת ייעוץ ראשונה עם יועץ משכנתאות שיעניק לכם מספר עיצות משמעותיות לפני לקיחת משכנתא.

  • אתיקה מקצועית- רכישת דירה ומעבר לדירה חדשה מהווה תהליך משמעותי בחייכם ואנו מודעים לכך! בזכות הערכים של משרדנו והאתיקה המקצועית שלנו ואנו נעניק לכם תחושת ביטחון ויציבות, מובטחת לכם חוויה של התחדשות והזדמנות להגשים חלומות.

משרדנו בעל ותק של 20 שנות ניסיון בעסקאות נדל"ן ולכן תהנו משירות מקצועי ואמין בתחום המקרקעין. אנו מתחייבים להצדיק את האמון שנתתם בנו ואת ההחלטה לבחור להשקיע את כספכם בשירות של משרדנו.

לתיאום פגישה לביצוע עסקה לרכישת דירה התקשרו עכשיו 054-6701993

 

דניאל אפרת משרד עורכי דין נדל"ן בפרדס חנה כרכור הינו משרד עורכי דין מוביל בפרדס חנה כרכור בהתמחות בעסקאות מקרקעין ורכישת דירה בפרדס חנה כרכור והסביבה.

לקבלת 12 טיפים שימושיים לפני רכישת דירה כנסו לקישור ולימדו על מושגים בסיסיים שיסייעו לכם במהלך העסקה.

שלכם

דניאל אפרת, עו"ד ונוטריון

Mountain Lake
Beach Huts
Ferris Wheel
Palm Trees
City Cycle
bottom of page