top of page

רכישת דירה מקבלן

החלטתם על רכישת דירה חדשה מקבלן?

החלטתם לקנות דירה חדשה מקבלן- חלום שמתגשם!

אבל... כמו שאומרים, הדרך להגשים את החלום אינה סוגה בשושנים ואתגרים רבים עומדים בפניכם. ראשית, רכישת דירה מקבלן הינה תהליך מורכב ויקר, מרבית ההון המשפחתי מושקע בעסקת הרכישה של הדירה ויש להתמודד עם אתגרים רבים. בין אם זו רכישת דירה ראשונה ובין אם זו רכישת דירה שניה שבאה להחליף את הדירה הראשונה, ההתמודדות אינה נהיית קלה יותר- האחריות הכבדה פוגעת בהנאה בהגשמת החלום.

אכן, רכישת דירה חדשה מקבלן הינה הגשמת חלום משפחתי! זוהי העסקה החשובה והמשמעותית בחייכם והאחריות כבדה. מרבית ההון המשפחתי מושקע ברכישת הדירה ולעתים קיימת התחייבות כספית לשנים רבות. לכן אין מקום לטעויות ועליכם להצטייד בכל הכלים לעבור את תהליך לרכישת הדירה ביעילות מרבית כדי להגיע להצלחה ולהשיג תוצאות אופטימליות!

אנו נעזור לכם לעבור את תהליך רכישת הדירה בביטחון ונסייע לכם בכל שלב ושלב. רכישת דירה הינה עסקה משמעותית ואין תחליף לליווי משפטי מעורך דין בעל ניסיון בעסקאות מקרקעין!

נתקלתם בשאלות משפטיות בעת רכישת דירה וברצונכם לקבל תשובות, צרו קשר במייל ונשמח לעמוד לרשותכם ולענות על שאלות. כמו כן, תוכלו לקבל מספר עצות שימושיות שיפקחו את עיניכם אם תכנסו לקישור דניאל אפרת, עו"ד מקרקעין בפרדס חנה כרכור.

הצלחה ברכישת דירה מקבלן- עוברת דרך הפרטים הקטנים הנמצאים בהסכמים משפטיים ומסמכים מורכבים הפרוסים על פני עמודים רבים. היכולת לקרוא ולהבין את המסמכים המשפטיים מעמידה אתכם- הקונים, בפני אתגר הדורש ניסיון וידע מקצועי.

הצלחה משמעותה- לוודא שהבטחתם את ההשקעה של ההון המשפחתי ברכישת הדירה מהקבלן גם למקרה וחס וחלילה הכאוס ישתלט על הקבלן. הצלחה משמעותה- לנהל משא ומתן עם הקבלן ולמצות את מלוא זכויותיכם על פי החוק. הצלחה משמעותה- קבלת הדירה מהקבלן במועד וכניסה לדירה חדשה תקינה ללא ליקויים בהתאם למפרט הטכני. הצלחה נמדדת גם ביכולתכם לאכוף על הקבלן את השירות לאחר מסירת הדירה לידיכם, במקרים בהם קיימים ליקויים בדירה.

השאיפה שלנו במשרד לגרום לכם להרגיש שעברתם את התהליך בשליטה מקסימלית ועשיתם כל שניתן להקטין את הסיכונים הקיימים שהיו יכולים להשפיע עליכם אילולא ידעתם ממה להיזהר במהלך עסקת רכישת הדירה מהקבלן.

חשוב במיוחד בעת רכישת הדירה החדשה מקבלן שתשימו לב לנושאים כדלקמן:

  • לביטחונות שהקבלן מעניק לכם- שמטרתם להבטיח את ההון המשפחתי שמסרתם לקבלן (במקרה שהכאוס ישתלט על הקבלן) בתקופת סיכון בין העברת ההון המשפחתי לידי הקבלן ועד שהקבלן יסיים את הבנייה של הבניין וימסור לכם את החזקה בדירה ("תקופת הסיכון").

  • למפרט הטכני של הדירה- שהוא המסמך שמגדיר מה הקבלן מתחייב כלפיכם בבניית הדירה. תוכנו של המפרט הטכני זה מה שיישאר בדירה אחרי שתקבלו אותה וזה מה שילווה אתכם לאורך כל שהותכם בדירה ויקבע את רמת הנוחיות וההנאה מהדירה.

  • למועד קבלת החזקה בדירה- המועד שבו מתחילים לחיות את החלום. אמנם הקבלן מתחייב למסור לכם את הדירה במועד מסויים, אך תמיד הוא מסייג את התחייבותו בסעיפים הקטנים של ההסכם.

ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי שיעזור לכם לעבור את התהליך ויאפשר לכם לדעת עם מה אתם עומדים להתמודד בעת רכישת דירה מקבלן. במידה וברצונכם לשאול אותנו שאלות, צרו קשר במייל ונשמח לעמוד לרשותכם ולענות על שאלות נוספות. עם זאת, אין ספק כי זהו תהליך מורכב ולכן המידע המצורף אינו יכול להוות תחליף לליווי משפטי מעורך דין בעל ניסיון בעסקאות מקרקעין ובפרט בעל ניסיון 20 שנה בעסקאות וליווי רוכשי דירות מקבלן.

משרדנו יעמוד לרשותכם לאורך כל תהליך רכישת הדירה ולאחריו ויסייע לכם בכל אחד מהשלבים. גם בעת קבלת הלוואה וחתימה על מסמכי משכנתא, נעמוד לרשותכם ונעניק לכם שירות אדיב. תשומת ליבכם כי רישום הזכויות של הדירה וכן הדיווח על העסקה למיסוי מקרקעין יעשה על ידי עורך הדין של הקבלן ומשרדנו יפקח על התהליך.

בעניין המשכנתא, במקרים בהם קיימת כדאיות כלכלית, נמליץ לכם להיפגש עם יועץ למשכנתאות שייתן לכם עצות משמעותיות ויאפשר לכם לחסוך כסף רב. במידה הצורך, נתאם לכם פגישה עם שמאי מקרקעין שעובד עם בנקים למשכנתאות.

בנוסף, כלקוחות המשרד תהיו זכאים להטבה מיוחדת - פגישת ייעוץ ראשונה עם מעצבת פנים שתסייע לכם להבין את האפשרויות שעומדות בפניכם כדי לעצב את בית חלומותיכם.

כלקוחות המשרד, אנו נעמוד לרשותכם לאורך כל התהליך ואתם תיהנו מיתרונות השירות המפורטים להלן:

  • אחריות על התהליך- נסייע לכם להתמודד מול הקבלן בקלות ויעילות. אנו ניקח אחריות על התהליך ונפשט אותו עבורכם. נבחן בקפידה וביסודיות את כל המסמכים והחוזים שעליכם לחתום עליהם ורק לאחר שקראנו כל אות ומילה, נאשר לכם לחתום על המסמכים.

  • בהירות והבנה של התהליך- במסגרת האחריות שניקח על התהליך, נסנן עבורכם את המידע ונאיר את עיניכם לנושאים החשובים המפורטים בהרחבה בהסכם. במידת הצורך, נרחיב ונבהיר לכם את מה שדרוש לגביו הבהרה.

  • השקעה כספית בטוחה וקבלת ביטחונות לכספכם- אנו נשמור על כספכם ונוודא שאתם מקבלים בטחונות להשקעה הכספית הגדולה של ההון המשפחתי. נוודא שכספכם מובטח גם במקרה קיצוני שבו הקבלן נקלע למשבר כלכלי וכספכם יהיה בסיכון. גם בתקופת הסיכון, כספכם כספכם יהיה מובטח בהתאם לחוק!

  • חסכון בכסף בהתנהלות מול הקבלן- אנו נציג בפניכם אפשרויות לחסוך כסף שהקבלן לא ימהר לחשוף בפניכם, למרות שזו זכותכם על פי דין.

  • דיווח על העסקה למיסוי מקרקעין- אנו נסייע לכם לדווח על עסקת הרכישה למיסוי מקרקעין.

  • פגישות ייעוץ חינם- הטבה משמעותית- כלקוחות המשרד תהיו זכאים לפגישת ייעוץ ראשונה עם מעצבת פנים שתסייע לכם להבין את האפשרויות שעומדות בפניכם לעיצוב הדירה. בהמשך לפגישה זו, תהיו רשאים לשכור את שירותיה של המעצבת לתכנון המפרט הטכני בדירה. לחילופין, תהיו זכאים לפגישת ייעוץ ראשונה עם יועץ משכנתאות שיעניק לכם מספר עיצות משמעותיות לפני לקיחת משכנתא.

  • אתיקה מקצועית- רכישת דירה חדשה מקבלן מהווה החלטה חשובה בחייכם ואנו מודעים לכך! בזכות הערכים של משרדנו והאתיקה המקצועית שלנו, אנו נעניק לכם תחושת ביטחון ויציבות ומובטחת לכם חוויה של התחדשות והזדמנות להגשים חלומות.

משרדנו בעל ותק של 20 שנות ניסיון בעסקאות נדל"ן ולכן תהנו משירות מקצועי ואמין בתחום המקרקעין. אנו מתחייבים להצדיק את האמון שנתתם בנו ואת ההחלטה לבחור להשקיע את כספכם בשירות של משרדנו.

לתיאום פגישה לביצוע עסקה לרכישת דירה התקשרו עכשיו 054-6701993

דניאל אפרת משרד עורכי דין נדל"ן בפרדס חנה כרכור הינו משרד עורכי דין מוביל בפרדס חנה כרכור המתמחה בעסקאות מקרקעין ורכישת דירה בפרדס חנה כרכור והסביבה.

שלכם

דניאל אפרת, עו"ד ונוטריון

bottom of page